Výtěžek akce „Dobrý skutek za starý mobil“ převzala ředitelka DS Luhačovice

Ředitelka DS Luhačovice Ing. Bc. Marie Semelová převzala na půdě Zlínského kraje šek na 20 tisíc korun, což je výtěžek předvánoční sbírky starých mobilních telefonů. Současně s poukazem na tuto částku byl domovu pro seniory zástupcem společnosti ASEKOL předán šek na 10 600 korun, jehož výtěžek vzešel z akce „Pomáhejme smysluplně“. Jde o akci, ve které klienti ASEKOLu obdrželi vánoční poukázku v určité hodnotě a z vybraných projektů zvolili ten, který jim byl nejbližší.
Děkujeme všem, kteří odevzdali svůj mobilní telefon a přispěli tím k získání finančních prostředků na nákup geriatrického křesla pro naše klienty. Děkujeme zejména žákům Základní školy Luhačovice, kteří v rámci této akce sesbírali neuvěřitelných 600ks telefonů.

Připomínáme, že je stále možné mobilní telefony odevzdávat u nás v Domově do označené nádoby ve vstupu. Sběrem mobilních telefonů, tabletů a notebooků získáme finanční prostředky na další potřebné kompenzační pomůcky pro naše klienty. Za jeden telefon můžeme získat cca 25Kč.
DĚKUJEME!!

Oficiální článek Zlínského kraje zde

 

foto: Zlínský kraj

Posted in Aktuality.