AREÁL DOMOVA PRO SENIORY LUHAČOVICE JE UZAVŘEN

Abychom v současné situaci zajistili bezpečnost klientů i ve venkovních prostorách, je uzavřen také celý areál domova a pro vymezení distanční zóny je označen bezpečnostní páskou. Prosíme veřejnost, aby nevstupovala za pásky, do areálu a respektovala úplný zákaz návštěv. Chceme ochránit klienty, ale zároveň jim dopřát i pobyt na čerstvém vzduchu, který je pro ně velmi důležitý.

I nadále platí plán aktivit, cvičení, aktivizací. Nikdo z klientů není uzavřen v pokoji, za bezpečnostních opatření společně trávíme volný čas například promítáním filmů, luštěním křízovek, rébusů, rehabilitačním cvičením a podobně. Zavedli jsme také  lekce jógy s využitím Skype přenosu.

Zároveň žádáme rodiny a blízké našich klientů, aby se nesnažili setkat se, a také aby zvážili, zda je nezbytně nutné jim cokoli nosit. Zajišťujeme klientům vše potřebné, ať už se jedná o jednorázové pomůcky nebo potraviny a jiné v rámci pravidelných nákupů. Zaměstnanci přísně dodržují veškerá hygienická opatření, aby minimalizovali riziko přenosu koronaviru na klienty – nejvíce rizikovou skupinu.

Prosíme, abyste vše, co budete chtít do Domova přinést, konzultovali nejprve telefonicky. Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy nebo zprostředkujeme telefonický kontakt s Vašimi blízkými.

Kontakty naleznete na našich webových stránkách zde: http://www.dsluhacovice.cz/kontakt/

Děkujeme, že nám pomáháte tuto pro všechny nelehkou situaci zvládnout a neriskujete ohrožení nákazou nás ani sebe.

Ing. Bc. Marie Semelová – ředitelka DS Luhačovice

Posted in Aktuality.